Your browser does not support JavaScript!


Ford Transit Custom Nugget 2024 - nová verze ikonického obytného vozu

Popularita karavaningu v posledních letech roste a Ford nezůstává pozadu. Nedávno představený Ford Transit Custom Nugget 2024 přináší novinky, které stojí za bližší pozornost. Ford pokračuje ve své tradici dokonalosti a inovací nejnovějším vydáním oblíbeného obytného vozu. Nový Ford Transit Custom Nugget 2024, který odráží rostoucí trend zájmu o "domovy na kolech", je příslibem evoluce a spojuje tradici s moderností. V čem je mezi ostatními obytnými vozy na trhu jedinečný? Vychutnejte si článek.

Styl a pohonné ústrojí

Nejnovější iterace modelu Transit Custom Nugget nepřekvapí z hlediska stylu. Navazuje na design základního modelu, ale s několika zajímavými změnami - překrytím střechy a markýzou na pravé straně. Oproti předchozí verzi byla rozšířena nabídka motorů. Milovníci dieselů ocení turbodiesel 2.0 EcoBlue o výkonu 170 koní s osmistupňovou automatickou převodovkou. Milovníci ekologické jízdy zase ocení plug-in hybridní pohon o výkonu 232 koní, který vychází z technologie Fordu Kuga.
Ford Nugget 2024

Custom Nugget 2024 - interiér

Klíčovým prvkem vozu Ford Transit Custom Nugget 2024 je interiér. Digitalizace se nevyhnula ani tomuto modelu, což dokazuje plně digitální přístrojová deska a 13palcový dotykový displej se softwarem Ford SYNC 4, který řidiči umožňuje využívat cloudovou navigaci a bezdrátové připojení k chytrému telefonu. Kokpit je promyšlený a ergonomický, přední sedadla jsou otočná a rovná podlaha usnadňuje pohyb po kabině. Obývací, spací a kuchyňský prostor byly jasně odděleny. Kuchyň byla navržena ve tvaru písmene "L", což nabízí o 20 % více místa na pracovní desce a novou lednici. Detaily, jako jsou dveře s tichým dovíráním a výsuvné úchyty skříněk, dodávají interiéru další šarm.
Transit Custom Nugget 2024 interiér

Technologie na dosah ruky

Většina funkcí obytného vozu se ovládá prostřednictvím 7palcového dotykového displeje. Umožňuje ovládat topení, hladinu vody a stav baterie. Za zmínku stojí také inovativní LED osvětlení a fotovoltaický panel na střeše, který dokáže dodat více energie, než je potřeba k napájení všech systémů.

Shrnutí: Ford Transit Custom Nugget 2024

Ford Transit Custom Nugget 2024 kombinuje nejmodernější technologie s praktičností, která se od obytného vozu vyžaduje. Transit Custom Nugget 2024 je založen na osvědčeném podvozku, ale s nezávislým zavěšením zadních kol a je odpovědí na rostoucí potřeby trhu s karavany. Základní cena na německém trhu činí 76 500 eur. Stane se Ford Nugget 2024 králem silnic a obytných vozů? To ukáže čas. Nezapomeňte však, že díly na dodávky a obytné vozy najdete v našem internetovém obchodě.
Ford Nugget 2024

Historie Fordu Nugget - cesta napříč desetiletími

Historie obytného vozu Ford Nugget sahá až do roku 1986, kdy společnost Ford ve spolupráci s předním výrobcem obytných vozů Westfalia uvedla na trh první verzi tohoto vozu. Společnost Westfalia, která má více než 50 let zkušeností, je mezi obytnými vozy již léta považována za tvůrce trendů. Legendární modely jako James Cook nebo Joker, postavené na podvozku Ford nebo Daimler, se staly symbolem vynikající kvality provedení, odolnosti a bezpečnosti. Historie značky Westfalia se začala psát již v roce 1844, kdy Johann Bernhard Knöbel založil kovárnu, jejíž výroba odstartovala tuto pozoruhodnou cestu. Skutečná revoluce však přišla v 50. letech 20. století, kdy na speciální přání jednoho ze zákazníků vytvořila Westfalia "Camping Box", který přeměnil standardní dodávku VW na plně vybavený obytný vůz, jenž se stal snem mnoha cestovatelů té doby. Navštivte náš online obchod s originálními díly Ford.

Věděli jste, že ... ?

Naše další blog články: