Your browser does not support JavaScript!


Vítejte na webových stránkách Transit Center

Zveme vás na nákup nové a použité části pro Ford Transit. Nabízíme originální náhradní díly pro vozy Ford Transit ze všech letech výroby. Máme řadu pozic v postavení nabídnout naše prodeje. Náš stav populace neustále roste. Takže jsme největší náměstí v Evropě tak úzce specializuje na díly pro Ford Transit. Náš sklad shromážděných v průběhu téměř 20 let a každý den je pravidelně doplňována díly pro nové modely Ford Transit.

Více než 90% našich dílů si můžete koupit v internetovém obchodě, jsou však neobvyklé prvky, které nejsou na seznamu, pokud byste chtěli, aby jejich koupi, v tomto případě se obraťte mailem na adrese: prodej@transitcenter.cz, kde náš personál bude informovat stát o jejich dostupnosti.

Všechny díly zakoupené od naší společnosti, můžeme poslat kurýrní společnost FedEx, UPS nebo Polské Pošty. Mohou také vyzvednout vás osobně na v Pędzewie od pondělí do pátku od 8.00 do 17.00.Hlavní myšlenky Transit Center je: prodejna díly nové i použito pro všechny modely Ford Transit MK2 na MK8. TRANSIT CENTER neustále sbírá zkušenosti z budování závodu a soutěžních vozů, které úspěšně konkurovat v soutěži rallycrossu, drift a ostatní rasy nejen v Polsku, ale i v celé Evropě. Transit Center MotorSport (www.wicikmotorsport.com) proslulé po celém světě hlavně díky výstavbě prvního užitkového vozidla na světě, které mají být Drift který byl Ford Transit MK7. Videa demonstrace provozuje toto auto můžete sledovat zde.

Zveme vás k přečíst nabídku Transit Center a užijte si nakupování a bezproblémové používání dodávkových automobilů Ford.

DemoCars

Shop

Shop